ג'וד ברק, מומחית לבניית מצגות עסקיות ומומחית אקסל

נעים להכיר,

שמי ג'וד ברק ואני עוסקת בתחום בניית מצגות ודו"חות עסקיים לעולם העסקי והפרטי כבר למעלה מ-30 שנה.

המסלול המקצועי שלי הביא אותי תמיד לעסוק בפרויקטים שהלהיבו אותי. החל ממלונאות, דרך סחר בינלאומי, פיתוח אתרי אינטרנט ועד ניהול פרויקטים גדולים בשטח. במשך למעלה מעשור עבדתי בחברה לניהול נזקים, לא היה זמן לטעויות והייתי זקוקה הן לנתונים בזמן אמת – נתונים ברורים ומדויקים שיציגו את תמונת המצב ויאפשרו קבלת החלטות בהתאם, והן לכלים להצגת הפרוייקטים בפני גורמים שונים. למרות שהכרתי תוכנות אופיס בערך מיום צאתן לאוויר העולם, גיליתי אז את היכולות המדהימות של תוכנת אקסל – דבר שגרם לי להעמיק את הידע ולהיכנס לנבכי התוכנה.

מהר מאוד התמונה החלה להתבהר יותר ויותר, האהבה לפאזלים, היכולת להבחין בין עיקר לטפל והצורך להעמיד דברים על דיוקם, הביאו אותי להבנה שעל מנת להגיע לתוצאות יש צורך ממשי בהעברת תובנות ולא רק נתונים או מידע גולמי. הבנתי גם שתובנות צריך להעביר הלאה – הפכתי למומחית בבניית מצגות, הפכתי לחברה ב-Presentation Guild (ארגון בינלאומי למומחים בבניית מצגות) ואל ארגז הכלים שלי הוספתי שירותי מומחה אקסל ובינה עסקית לעסקים, הפכתי ל- Microsoft Partner ולחברה בלשכת היועצים העסקיים לישראל.

הסקרנות האדירה שלי יחד עם הרצון להוביל הביאו אותי להקים את ExcelLeader בשנת 2013 ומאז, השמים הם הגבול.

"אני מאמינה שכשרואים את התמונה המלאה – אנחנו יכולים להשתפר"

למעשה, אני בכלל לא אוהבת מספרים, אני כן אוהבת לוגיקה ויעילות, מה שככל הנראה מסביר את אהבתי לפאזלים. ובכלל, נושא "הבינה העסקית" הוא פאזל אחד גדול שמחכה שמישהו ירכיב אותו – בסה"כ מדובר בשביבי מידע פזורים על השולחן, כשכל אחד בנפרד לא ממש תורם לנו, אך כאשר כל החלקים נמצאים במקומם אפשר לראות את התמונה המלאה.

כאשר אתם בונים מצגת, דו"ח עסקי או קובץ אקסל חכם, הנתונים המוצגים בו משקפים רק את מה שנראה לעין מבחוץ, ואילו אני רואה את המידע דרך העיניים של הצופה ומחפשת בין השורות את הערך שאותו מידע יכול להניב לכם רווחים ואת התובנות שיעזרו לעסק שלכם להמריא מעלה.

במילים אחרות אפשר לומר שאני מתווכת מידע.

מתווכת בין המידע שלך לקהל שצריך להבין אותו, ובאמצעות דו"ח או מצגת מעבירה אותו בצורה פשוטה, קלילה וברורה כדי שהקהל שלך יבין מהר את מה שחשוב לך שהוא יבין, ולא פחות חשוב – קבלת החלטות נכונות מתוך ראיית התמונה המלאה.

הערכים שמנחים את אותי לכל אורך הדרך הם מקצועיות, מומחיות, עמידה במילה והקשבה עמוקה לצרכי העסק שלכם, מתוך אמונה שזהו השילוב הנכון ביותר להצלחה, כי אחרי הכל – הצלחתכם היא הצלחתי.

אני משלבת את העולמות הפנימיים הללו על מנת להעביר לכם, לקוחותיי, ערך אמתי של בחינת המידע הקיים, הפיכתו לידע והעברתו כתובנות, בין אם בניתוח נתונים מספריים ובין אם דרך הפיכת מסרים רבים לתובנות ברורות אותן ניתן להציג בצורה ידידותית וברורה לקהל.

אני מאוד אוהבת לקרוא, בעיקר מד"ב ופנטזיה, להאזין למוסיקה ולשחות, בזמני הפנוי אני מתנדבת בארגון קרן שמש כמנטורית ליזמים צעירים ובמסגרות קהילתיות נוספות.

זקוקים לעזרה בתחום העסקי?

אשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם להפוך מידע לידע, וידע לתובנות

Presentation Guild MemeberPresentation Guild Member
מומחית בבניית מצגות, חברה ב- Presentation Guilde
microsoft partner
שירותי מומחה אקסל ובינה עסקית לעסקים, Microsoft Partner
חברה בלשכת היועצים העסקיים לישראל

 

 

בין לקוחותיי

שלחו לנו וואטסאפ