ג'וד ברק, מומחית לבניית מצגות עסקיות ומומחית אקסל

למה הקמתי את ExcelLeader?

נעים להכיר, ג'וד ברק.

יותר מהכל, אני מאמינה שכיום, בעידן שפע המידע, חשוב להעביר תובנות. לא סתם נתונים או מידע.
שילוב מיוחד של אהבה לפאזלים, יכולת להבחין בין טפל לעיקר, הצורך להעמיד דברים על דיוקם ומעל 30 שנות ניסיון נצבר בעולם העסקי, הביאו אותי לתובנה הזו, שצריך להעביר תובנות ולא מידע גולמי.

אני גם מבינה שללקוחות שלי, קשה לראות מבפנים את הדברים שאני רואה מבחוץ. הרי מי שיקבל את המידע, מצגת או דו"ח עסקי או קובץ אקסל חכם – גם הוא מבחוץ. אני רואה את המידע דרך העיניים של הצופה.

המסלול המקצועי שלי, הביא אותי תמיד לעסוק בפרוייקטים שהלהיבו אותי: החל ממלונאות, דרך סחר בינלאומי, פיתוח אתרי אינטרנט ועד ניהול פרוייקטים גדולים בשטח בתחום שיקום נזקים.
תוסיפו לזה מומחיות בתוכנות אקסל ופאוארפוינט, סקרנות אדירה ורצון להוביל – כל אלו הביאו אותי להקים את ExcelLeader.

הערכים שמנחים את אותי לכל אורך הדרך: מקצוענות בלתי מתפשרת, מומחיות, עמידה במילה והקשבה עמוקה.

אני משלבת את העולמות הפנימיים האלו להעביר ללקוחותי ערך אמיתי של בחינת המידע הקיים, הפיכתו לידע והעברתו כתובנות. בין אם בניתוח נתונים מספריים ובין אם דרך הפיכת מסרים רבים לתובנות ברורות אותן ניתן להציג בצורה ידידותית לקהל.

התחביבים שלי כוללים קריאה – בעיקר מד"ב ופנטזיה, האזנה למוסיקה ושחייה.
בזמני הפנוי אני מתנדבת בארגון קרן שמש, כמנטורית ליזמים צעירים ומבסגרות קהילתיות אחרות.

הצלחה עסקית זו היכולת לקבל החלטות בעקבות נתונים מדויקים יחד עם תחושת הבטן.

ג'וד ברק

האמון שלי באקסל התחיל בימים שעבדתי בחברה לניהול נזקים. לא היה זמן לטעויות והייתי זקוקה לנתונים בזמן אמת. השקעתי בלימוד האקסל ומאז מעולם לא התאכזבתי מהיכולות המדהימות של הכלי החינמי הזה. השילוב בין אקסל ופאוארפוינט, כדי להציג את הפרוייקטים ולהגיע להחלטות, היה טבעי בעיני - שניהם היו כלי עבודה עיקריים שלי. אני בכלל לא אוהבת מספרים, אני כן אוהבת לוגיקה ויעילות. אולי בגלל זה אני גם אוהבת פאזלים. למעשה, כל נושא הבינה העסקית זה פאזל אחד גדול. כאשר יש לנו את כל החלקים, בואו נעשה מזה תמונה אחת שלמה. אני מאמינה שכשאנו רואים את כל התמונה אנחנו יכולים להשתפר. קבלת החלטות בעזרת תחושות בטן זו יכולת חשובה, אך שילוב של התחושות יחד עם נתונים מדויקים זה כבר מתכון להצלחה. אני אוהבת את הבירור הראשוני בין טפל לעיקר. איזה נתונים יצרו את המסגרת, מה נציג תחילה ואיך. איך נוביל את מקבלי ההחלטות בתהליך בצורה שתניב לנו את התוצאות הרצויות. אחד הדברים הכי מענגים בעשייה של מנהל, זה להרגיש משהו באינטואיציה ולקבל אישור לכך במספרים. אם עולה מהנתונים מידע הפוך לתחושת הבטן, זה מצוין, שכן כך נחסכה עוגמת נפש ובטח הוצאה מיותרת. האקסל עדיין לא תופס את המקום שמגיע לו. אנשים נוטים להתייחס לאקסל ככלי של טבלאות, לצורך חישובים בסיסיים במקום מחשבון. באקסל יש כל כך הרבה יכולות המעוררות את התגובה – "ואללה לא ידעתי." רוב האנשים לא מבינים איזה כלי אדיר יש להם, חינם בלי כסף. אני לוקחת על עצמי להעלות את המודעות ולחנך את השוק להשתמש בכלי המייעל הזה. אשמח לסייע גם לכם להפוך מידע לידע וידע לתובנות. לעבור מהתנהלות לניהול.

ג'וד ברק, מייסדת ExcelLeader

כחלק מה"אני מאמין" שלי, מצויינות והובלה בתחומי ההתמחות - אני חברה בארגונים המקצועיים המובילים:

 

microsoft partner
שירותי מומחה אקסל ובינה עסקית לעסקים, Microsoft Partner
ג'וד ברק - חברה ב-Presentation Guild Jude Barak -Presentation Guild Member
מומחית בבניית מצגות, חברה ב- Presentation Guilde
ג'וד ברק - חברה בלשכת היועצים העסקיים בישראל
חברה בלשכת היועצים העסקיים לישראל
שלחו לנו וואטסאפ